img img

Tasarımı ve Planlaması

Profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve estetik açıdan çekici havuz tasarımları sunar. Her aşamada dikkatlice planlanan projelerle, hayalinizdeki havuza kavuşmanızı sağlarız.

img img

Su ve Aydınlatma Sistemleri

Havuzunuzun atmosferini daha da özel kılmak için su özellikleri ve etkileyici aydınlatma sistemleri ile havuzunuzu kişiselleştirir ve görsel şölenler yaratırız.

img img

İnşaatı ve Montajı

Uzman kadromuz, modern ve kaliteli malzemeler kullanarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde havuz inşa eder ve montajını gerçekleştirir. Güvenilir bir şekilde teslim ederek keyifli kullanımınıza hazır hale getiririz.

img img

İyileştirme ve Yenileme

Mevcut havuzunuzu modernize etmek veya yenilemek istediğinizde size destek oluruz. Havuzunuzun görünümünü ve fonksiyonelliğini güncel teknolojilerle iyileştirerek, daha fazla keyif almanızı sağlarız.

img img

Bakım ve Onarımı

Havuzunuzun uzun ömürlü olması için düzenli bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Deneyimli ekibimiz, havuzunuzun sağlıklı ve temiz kalmasını sağlamak için profesyonel bakım ve onarım hizmetleri sunar.

img img

Kimyasalları ve Ekipmanları

Havuzunuzun su kalitesini en üst seviyede tutmak için gerekli olan kimyasallar ve ekipmanlar konusunda size danışmanlık yapar ve en uygun ürünleri sağlarız.

Faray Group DÜNYADAKİ EN MODERN İNŞAAT TEKNOLOJİSİNİ KULLANMAKTADIR

Kartepe/Kocaeli
Pzt - Paz: 6:00-18:00
Telif Hakkı © - Faray Group. Tüm hakları saklıdır.